![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi1lXvS9KTOQwtz3VqETUHNjnN9sVR7I96b-TI-tgVuxljk-K0jR5VdFazenlRKc7fMRhajSuyCNy2U0SeRVPx5pl-FsFFTRdAcKSbbDUMXo1UTOzcCZ3AKuDH06Dc23ofVEoGLbKJ0NRU4/s320/%CE%99%CE%9A%CE%91%CE%A1%CE%9F%CE%99+lOGO.gif)
"Koμπλέ" οι Ίκαροι
Για πρώτη φορά όλοι οι αθλητές των "κυανοκίτρινων" βρέθηκαν χτες το απόγευμα στο κλειστό γυμναστήριο της κοιλάδας των Αγίων Αναργύρων. Πριν από την έναρξη της προπόνησης τόσο ο Πρόεδρος της ομάδας, κ. Αθανασιάδης όσο και ο αντιπρόεδρος, κ. Δεσποτίδης μίλησαν στους παίκτες και στο προπονητικό team δίνοντάς τους να καταλάβουν ότι η διοίκηση θα είναι πάντα κοντά τους σε ό,τι και αν χρειαστούν στην διάρκεια της φετινής αγωνιστικής περιόδου. Από πλευράς παικτών ο Θανάσης Τοπούζης πήρε την πρωτοβουλία να μιλήσει τονίζοντας μεταξύ των άλλων που είπε ότι όλοι οι παίκτες των Ικάρων θα δουλέψουν σκληρά.
Αξίζει να σημειωθεί ότι ο Κώστας Πεχλιβάνης ακολούθησε ατομικό πρόγραμμα αφού ταλαιπωρείται από τράβηγμα, ενώ ο Γιώργος Ασημάκης συμμετείχε στην προπόνηση φορώντας προστατευτική μάσκα λόγω της πρόσφατης χειρουργικής επέμβασης στην οποία υπεβλήθη στο διάφραγμα.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου