Πέμπτη, 12 Σεπτεμβρίου 2013

ΕΚΑΣΑΜΑΘ

Ημέρα κληρώσεων

Ημέρα κληρώσεων ήταν για τις διοργανώσεις της ΕΚΑΣΑΜΑΘ η σημερινή. Οι κληρώσεις πραγματοποιήθηκαν στην έδρα της Ένωσης στην Κομοτηνή.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ (Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Α' ΟΜΙΛΟΣ ΕΝΑΡΞΗ: 2 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ)

1η αγωνιστική - 6η αγωνιστική
ΑΟ Σερρών-Ηρακλής Καβάλας
Πανσερραϊκός-Ορφέας Νέου Σκοπού
Ρεπό: Αστέρας Καβάλας

2η αγωνιστική - 7η αγωνιστική
Ορφέας Νέου Σκοπού-ΑΟ Σερρών
Ηρακλής Καβάλας-Αστέρας Καβάλας
Ρεπό: Πανσερραϊκός

3η αγωνιστική - 8η αγωνιστική
Αστέρας Καβάλας-Ορφέας Νέου Σκοπού
ΑΟ Σερρών-Πανσερραϊκός
Ρεπό: Ηρακλής Καβάλας

4η αγωνιστική - 9η αγωνιστική
Πανσερραϊκός-Αστέρας Καβάλας
Ορφέας Νέου Σκοπού-Ηρακλής Καβάλας
Ρεπό: ΑΟ Σερρών

5η αγωνιστική - 10η αγωνιστική
Αστέρας Καβάλας-ΑΟ Σερρών
Ηρακλής Καβάλας-Πανσερραϊκός
Ρεπό: Ορφέας Νέου Σκοπού

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ (Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΝΑΡΞΗ: 3 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ)

1η αγωνιστική - 6η αγωνιστική
Έβρος Σουφλίου-Σπάρτακος Διδυμοτείχου
Πάνθηρες (ΑΟ Καβάλας)-Θύελλα Φερρών
Ρούπελ Σιδηροκάστρου-ΑΕ Δοξάτου

2η αγωνιστική - 7η αγωνιστική
ΑΕ Δοξάτου-Πάνθηρες (ΑΟ Καβάλας)
Θύελλα Φερρών-Έβρος Σουφλίου
Σπάρτακος Διδυμοτείχου-Ρούπελ Σιδηροκάστρου

3η αγωνιστική - 8η αγωνιστική
Έβρος Σουφλίου-ΑΕ Δοξάτου
Πάνθηρες (ΑΟ Καβάλας)-Ρούπελ Σιδηροκάστρου
Σπάρτακος Διδυμοτείχου-Θύελλα Φερρών

4η αγωνιστική - 9η αγωνιστική
Πάνθηρες (ΑΟ Καβάλας)-Σπάρτακος Διδυμοτείχου
Ρούπελ Σιδηροκάστρου-Έβρος Σουφλίου
ΑΕ Δοξάτου-Θύελλα Φερρών

5η αγωνιστική - 10η αγωνιστική
Έβρος Σουφλίου-Πάνθηρες (ΑΟ Καβάλας)
Θύελλα Φερρών-Ρούπελ Σιδηροκάστρου
Σπάρτακος Διδυμοτείχου-ΑΕ Δοξάτου

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΕΝΑΡΞΗ: 3 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ)

1η αγωνιστική - 6η αγωνιστική
Πάνθηρες (ΑΟ Καβάλας)-ΓΑΣ Κομοτηνής
Πανσερραϊκός-Ένωση Καβάλας
Ρεπό: Ασπίδα 2001 Ξάνθης

2η αγωνιστική - 7η αγωνιστική
Ένωση Καβάλας-Πάνθηρες (ΑΟ Καβάλας)
ΓΑΣ Κομοτηνής-Ασπίδα 2001 Ξάνθης
Ρεπό: Πανσερραϊκός

3η αγωνιστική - 8η αγωνιστική
Ασπίδα 2001 Ξάνθης-Ένωση Καβάλας
Πάνθηρες (ΑΟ Καβάλας)-Πανσερραϊκός
Ρεπό: ΓΑΣ Κομοτηνής

4η αγωνιστική - 9η αγωνιστική
Πανσερραϊκός-Ασπίδα 2001 Ξάνθης
Ένωση Καβάλας-ΓΑΣ Κομοτηνής
Ρεπό: Πάνθηρες (ΑΟ Καβάλας)

5η αγωνιστική - 10η αγωνιστική
Ασπίδα 2001 Ξάνθης-Πάνθηρες (ΑΟ Καβάλας)
ΓΑΣ Κομοτηνής-Πανσερραϊκός
Ρεπό: Ένωση Καβάλας

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ (ΕΝΑΡΞΗ: 20 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ)

1η αγωνιστική - 8η αγωνιστική
Ρούπελ Σιδηροκάστρου-Ένωση Καβάλας
Φιλία Ορεστιάδας-Τιτάνες Δράμας
Ασπίδα 2001 Ξάνθης-ΓΑΣ Κομοτηνής
Ρεπό: Πάνθηρες (ΑΟ Καβάλας)

2η αγωνιστική - 9η αγωνιστική
ΓΑΣ Κομοτηνής-Φιλία Ορεστιάδας
Τιτάνες Δράμας-Ρούπελ Σιδηροκάστρου
Ένωση Καβάλας-Πάνθηρες (ΑΟ Καβάλας)
Ρεπό: Ασπίδα 2001 Ξάνθης

3η αγωνιστική - 10η αγωνιστική
Πάνθηρες (ΑΟ Καβάλας)-Τιτάνες Δράμας
Ρούπελ Σιδηροκάστρου-ΓΑΣ Κομοτηνής
Φιλία Ορεστιάδας-Ασπίδα 2001 Ξάνθης
Ρεπό: Ένωση Καβάλας

4η αγωνιστική - 11 αγωνιστική
Ασπίδα 2001 Ξάνθης-Ρούπελ Σιδηροκάστρου
ΓΑΣ Κομοτηνής-Πάνθηρες (ΑΟ Καβάλας)
Τιτάνες Δράμας-Ένωση Καβάλας
Ρεπό: Φιλία Ορεστιάδας

5η αγωνιστική - 12η αγωνιστική
Πάνθηρες (ΑΟ Καβάλας)-Ασπίδα 2001 Ξάνθης
Ρούπελ Σιδηροκάστρου-Φιλία Ορεστιάδας
Ένωση Καβάλας-ΓΑΣ Κομοτηνής
Ρεπό: Τιτάνες Δράμας

6η αγωνιστική - 13η αγωνιστική
ΓΑΣ Κομοτηνής-Τιτάνες Δράμας
Φιλία Ορεστιάδας-Πάνθηρες (ΑΟ Καβάλας)
Ασπίδα 2001 Ξάνθης-Ένωση Καβάλας
Ρεπό: Ρούπελ Σιδηροκάστρου

7η αγωνιστική - 14η αγωνιστική
Πάνθηρες (ΑΟ Καβάλας)-Ρούπελ Σιδηροκάστρου
Τιτάνες Δράμας-Ασπίδα 2001 Ξάνθης
Ένωση Καβάλας-Φιλία Ορεστιάδας
Ρεπό: ΓΑΣ Κομοτηνής

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α' ΟΜΙΛΟΣ ΕΝΑΡΞΗ: 28 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ)

1η αγωνιστική - 4η αγωνιστική
Ρούπελ Σιδηροκάστρου-Τιτάνες Δράμας
ΑΟ Σερρών-Πανσερραϊκός

2η αγωνιστική - 5η αγωνιστική
Πανσερραϊκός-Ρούπελ Σιδηροκάστρου
Τιτάνες Δράμας-ΑΟ Σερρών

3η αγωνιστική - 6η αγωνιστική
Ρούπελ Σιδηροκάστρου-ΑΟ Σερρών
Πανσερραϊκός-Τιτάνες Δράμας

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Α' ΟΜΙΛΟΣ ΕΝΑΡΞΗ: 28 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ)

1η αγωνιστική - 6η αγωνιστική
Τιτάνες Δράμας-Ορφέας Νέου Σκοπού
Ίκαροι Σερρών-Πανσερραϊκός
Ρούπελ Σιδηροκάστρου-ΑΟ Σερρών

2η αγωνιστική - 7η αγωνιστική
ΑΟ Σερρών-Ίκαροι Σερρών
Πανσερραϊκός-Τιτάνες Δράμας
Ορφέας Νέου Σκοπού-Ρούπελ Σιδηροκάστρου

3η αγωνιστική - 8η αγωνιστική
Τιτάνες Δράμας-ΑΟ Σερρών
Ίκαροι Σερρών-Ρούπελ Σιδηροκάστρου
Ορφέας Νέου Σκοπού-Πανσερραϊκός

4η αγωνιστική - 9η αγωνιστική
Ίκαροι Σερρών-Ορφέας Νέου Σκοπού
Ρούπελ Σιδηροκάστρου-Τιτάνες Δράμας
ΑΟ Σερρών-Πανσερραϊκός

5η αγωνιστική - 10η αγωνιστική
Τιτάνες Δράμας-Ίκαροι Σερρών
Πανσερραϊκός-Ρούπελ Σιδηροκάστρου
Ορφέας Νέου Σκοπού-ΑΟ Σερρών

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Α' ΟΜΙΛΟΣ ΕΝΑΡΞΗ: 28 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ) 

1η αγωνιστική - 8η αγωνιστική
ΑΕ Σέρρες-Ηράκλεια Σερρών
Πανσερραϊκός-Ίκαροι Σερρών
Ορφέας Νέου Σκοπού-Ρούπελ Σιδηροκάστρου
Ρεπό: ΑΟ Σερρών

2η αγωνιστική - 9η αγωνιστική
Ρούπελ Σιδηροκάστρου-Πανσερραϊκός
Ίκαροι Σερρών-ΑΕ Σέρρες
Ηράκλεια Σερρών-ΑΟ Σερρών
Ρεπό: Ορφέας Νέου Σκοπού

3η αγωνιστική - 10η αγωνιστική
ΑΟ Σερρών-Ίκαροι Σερρών
ΑΕ Σέρρες-Ρούπελ Σιδηροκάστρου
Πανσερραϊκός-Ορφέας Νέου Σκοπού
Ρεπό: Ηράκλεια Σερρών

4η αγωνιστική - 11η αγωνιστική
Ορφέας Νέου Σκοπού-ΑΕ Σέρρες
Ρούπελ Σιδηροκάστρου-ΑΟ Σερρών
Ίκαροι Σερρών-Ηράκλεια Σερρών
Ρεπό: Πανσερραϊκός

5η αγωνιστική - 12η αγωνιστική
ΑΟ Σερρών-Ορφέας Νέου Σκοπού
ΑΕ Σέρρες-Πανσερραϊκός
Ηράκλεια Σερρών-Ρούπελ Σιδηροκάστρου
Ρεπό: Ίκαροι Σερρών

6η αγωνιστική - 13η αγωνιστική
Πανσερραϊκός-ΑΟ Σερρών
Ορφέας Νέου Σκοπού-Ηράκλεια Σερρών
Ρούπελ Σιδηροκάστρου-Ίκαροι Σερρών
Ρεπό: ΑΕ Σέρρες

7η αγωνιστική - 14η αγωνιστική
ΑΟ Σερρών-ΑΕ Σέρρες
Ίκαροι Σερρών-Ορφέας Νέου Σκοπού
Ηράκλεια Σερρών-Πανσερραϊκός
Ρεπό: Ρούπελ Σιδηροκάστρου
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ (ΕΝΑΡΞΗ: 6 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ)

Α’ Γύρος
1. Πάνθηρες (ΑΟ Καβάλας)-Ορφέας Νέου Σκοπού
2. Αστέρας Καβάλας-Θύελλα Φερρών
3. Πανσερραϊκός-Ηρακλής Καβάλας
4. Φιλιά Ορεστιάδας-ΑΟ Σερρών
5. Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης-Έβρος Σουφλίου

Β’ Γύρος
6. Νικητής 3-ΑΕ Κομοτηνής
7. Νικητής 5-Νικητής 4
8. Νικητής 2-Ρούπελ Σιδηροκάστρου

Ημιτελικά
Νικητής 6-Νικητής 7
Νικητής 8-Νικητής 1

* ΠΗΓΗ: www.kavala-sports.gr

Δεν υπάρχουν σχόλια: