Πάνοπλος στην Ήπειρο
Στα όμορφα Γιάννενα θα ταξιδέψει ο Α.Ο.Σ την Κυριακή για τον αγώνα με τον ΠΑΣ.
Το «τριφύλλι» έχει τον πρώτο λόγο για τη νίκη από τη στιγμή μάλιστα που θα παραταχθεί πάνοπλο στο παρκέ και αυτός ο στόχος μπορεί κάλλιστα να επιτευχθεί, εφόσον όμως οι «πράσινες» δεν υποτιμήσουν τις αντιπάλους τους.
Τα μόνα πράγματα που ανησυχούν κάπως τη σερραϊκή ομάδα είναι η δύσκολη έδρα του ΠΑΣ (έχει τιμωρηθεί ήδη μια φορά ο σύλλογος της Ηπείρου στο φετινό πρωτάθλημα) και η έλλειψη θέρμανσης στο γήπεδο.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου