Serresbasket + Χρώματα: «Βλάχος Σωτήριος»
Το Serresbasket καλωσορίζει στην παρέα του ακόμη έναν χορηγό και συγκεκριμένα τη Σερραϊκή Επιχείρηση Χρωμάτων: «Βλάχος Σωτήριος», Παλαιολόγου & Κιλκίς γωνία, τηλ. 23210 39431.
Η Επιχείρηση Χρωμάτων: «Βλάχος Σωτήριος» σε συνεργασία με μεγάλες καταξιωμένες εταιρείες προσφέρει στον πελάτη μια τεράστια γκάμα εγγυημένων προϊόντων στις καλύτερες τιμές της αγοράς.
Σχόλιο από serresbasket: Ευχαριστώ πολύ τη Σερραϊκή Επιχείρηση Χρωμάτων: «Βλάχος Σωτήριος» για τη χορηγική υποστήριξη.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου