Πέμπτη, 24 Σεπτεμβρίου 2015

Α2 ΕΘΝΙΚΗ

Με Παναθλητικό στη πρεμιέρα ο Α.Ο.Σ

Επαναλήφθηκε σήμερα στα γραφεία της ΕΟΚ στην Αθήνα η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α2 Εθνικής των Γυναικών. Στη πρεμιέρα της διοργάνωσης οι «πράσινες» θα παίξουν με τον Παναθλητικό στη Θεσσαλονική.

Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

Αγωνιστική 1η (11/10/2015)– 12η (17/1/2016)
ΓΣ Ηρακλής-ΑΕ Πυλαίας
ΑΜΣ Αναγέννηση ΝΡ-ΑΣ Άρης
ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου-ΜΓΣ Απόλλων Καλ.
ΑΣ Τιτάνες Δράμας-ΓΣ Νίκη Βόλου
Παναθλητικός ΑΕ Συκεών-ΑΟ Σερρών
ΠΑΣ Γιάννινα-ΓΣ Ολύμπια Λάρισας

Αγωνιστική 2η (18/10/2015) – 13η (24/1/2016)
ΓΣ Ολύμπια Λάρισας-Παναθλητικός ΑΕ Συκεών
ΑΟ Σερρών-ΑΣ Τιτάνες Δράμας
ΓΣ Νίκη Βόλου-ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου
ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΜΣ Αναγέννηση ΝΡ
ΑΣ Άρης-ΓΣ Ηρακλής
ΑΕ Πυλαίας-ΠΑΣ Γιάννινα

Αγωνιστική 3η (25/10/2015) – 14η (31/1/2016)
ΓΣ Ηρακλής-ΜΓΣ Απόλλων Καλ.
ΑΜΣ Αναγέννηση ΝΡ-ΓΣ Νίκη Βόλου
ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου-ΑΟ Σερρών
ΑΣ Τιτάνες Δράμας-Ολύμπια ΓΣ Λάρισας
Παναθλητικός ΑΕ Συκεών-ΠΑΣ Γιάννινα
ΑΕ Πυλαίας-ΑΣ Άρης

Αγωνιστική 4η (1/11/2015) – 15η (7/2/2016)
Παναθλητικός ΑΕ Συκεών-ΑΕ Πυλαίας
ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΣ Τιτάνες Δράμας
Ολύμπια ΓΣ Λάρισας-ΑΣ Ολυμπιακός Β.
ΑΟ Σερρών-ΑΜΣ Αναγέννηση ΝΡ
ΓΣ Νίκη Βόλου-ΓΣ Ηρακλής
ΜΓΣ Απόλλων Καλ.-ΑΣ Άρης

Αγωνιστική 5η (8/11/2015) – 16η (14/2/2016)
ΓΣ Ηρακλής-ΑΟ Σερρών
ΑΜΣ Αναγέννηση ΝΡ-Ολύμπια ΓΣ Λάρισας
ΑΣ Ολυμπιακός Β.-ΠΑΣ Γιάννινα
ΑΣ Τιτάνες Δράμας-Παναθλητικός ΑΕ Συκεών
ΑΣ Άρης-ΓΣ Νίκη Βόλου
ΑΕ Πυλαίας-ΜΓΣ Απόλλων Καλ.

Αγωνιστική 6η (15/11/2015) – 17η (21/2/2016)
ΑΣ Τιτάνες Δράμας-ΑΕ Πυλαίας
Παναθλητικός ΑΕ Συκεών-ΑΣ Ολυμπιακός Β.
ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΜΣ Αναγέννηση ΝΡ
Ολύμπια ΓΣ Λάρισας-ΓΣ Ηρακλής
ΑΟ Σερρών-ΑΣ Άρης
ΓΣ Νίκη Βόλου-ΜΓΣ Απόλλων Καλ.

Αγωνιστική 7η (22/11/2015) – 18η (28/2/2016)
ΓΣ Ηρακλής-ΠΑΣ Γιάννινα
ΑΜΣ Αναγέννηση ΝΡ-Παναθλητικός ΑΕ Συκεών
ΑΣ Ολυμπιακός Β.-ΑΣ Τιτάνες Δράμας
ΜΓΣ Απόλλων Καλ.-ΑΟ Σερρών
ΑΣ Άρης-Ολύμπια ΓΣ Λάρισας
ΑΕ Πυλαίας-ΓΣ Νίκη Βόλου

Αγωνιστική 8η (29/11/2015) – 19η (6/3/2016)
ΑΣ Ολυμπιακός Β.-ΑΕ Πυλαίας
ΑΣ Τιτάνες Δράμας-ΑΜΣ Αναγέννηση ΝΡ
Παναθλητικός ΑΕ Συκεών – ΓΣ Ηρακλής
ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΣ Άρης
Ολύμπια ΓΣ Λάρισας-ΜΓΣ Απόλλων Καλ.
ΑΟ Σερρών-ΓΣ Νίκη Βόλου

Αγωνιστική 9η (6/12/2015) – 20η (27/3/2016)
ΓΣ Ηρακλής-ΑΣ Τιτάνες Δράμας
ΑΜΣ Αναγέννηση ΝΡ-ΑΣ Ολυμπιακός Β.
ΓΣ Νίκη Βόλου-Ολύμπια ΓΣ Λάρισας
ΜΓΣ Απόλλων Καλ.-ΠΑΣ Γιάννινα
ΑΣ Άρης-Παναθλητικός ΑΕ Συκεών
ΑΕ Πυλαίας-ΑΟ Σερρών

Αγωνιστική 10η (13/12/2015) – 21η (3/4/2016)
ΑΜΣ Αναγέννηση ΝΡ-ΑΕ Πυλαίας
ΑΣ Ολυμπιακός Β.-ΓΣ Ηρακλής
ΑΣ Τιτάνες Δράμας-ΑΣ Άρης
Παναθλητικός ΑΕ Συκεών-ΜΓΣ Απόλλων Καλ.
ΠΑΣ Γιάννινα-ΓΣ Νίκη Βόλου
Ολύμπια ΓΣ Λάρισας-ΑΟ Σερρών

Αγωνιστική 11η (10/1/2016) – 22η (10/4/2016)
ΓΣ Ηρακλής-ΑΜΣ Αναγέννηση ΝΡ
ΑΟ Σερρών-ΠΑΣ Γιάννινα
ΓΣ Νίκη Βόλου-Παναθλητικός ΑΕ Συκεών
ΜΓΣ Απόλλων Καλ.-ΑΣ Τιτάνες Δράμας
ΑΣ Άρης-ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου
ΑΕ Πυλαίας-Ολύμπια ΓΣ Λάρισας

Δεν υπάρχουν σχόλια: