Όμορφες στιγμές για το «τριφύλλι»
Σε γνωστό ψητοπωλείο της πόλης των Σερρών δείπνησε χτες η γυναικεία ομάδα μπάσκετ του Α.Ο.Σ. Διοίκηση, προπονητής και παίκτριες πέρασαν όμορφες στιγμές μαζί κάνοντας έναν μίνι απολογισμό για το φετινό πρωτάθλημα που ολοκληρώθηκε την περασμένη Κυριακή.
Ο Κώστας Δώδος ευχαρίστησε όλες τις αθλήτριες για τη προσπάθεια που έκαναν στο γήπεδο, ενώ παράλληλα ο τεχνικός του «τριφυλλιού» συζήτησε με τις παίκτριες για τη σωστή εκγύμνασή τους στη μεταβατική περίοδο που ακολουθεί.
Επίσης ο κ. Δώδος εξέφρασε την άποψη ότι πρέπει να γίνουν κινήσεις το συντομότερο δυνατό, έτσι ώστε την επόμενη σεζόν οι «πράσινες» να μην αντιμετωπίσουν κανένα πρόβλημα.
Σχόλιο από SerresBasket: Το SerresBasket ευχαριστεί τη διοίκηση του Α.Ο.Σ. για την πρόσκληση στο δείπνο.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου