Τετάρτη, 31 Αυγούστου 2016

ΕΚΑΣΑΜΑΘ

Τα προγράμματα της αγωνιστικής περιόδου 2016-17

Πραγματοποιήθηκαν σήμερα στη Κομοτηνή οι κληρώσεις των διοργανώσεων της ΕΚΑΣΑΜΑΘ.


Πρόγραμμα Πρωταθλήματος Ανδρών (Έναρξη: 8-9/10/2016)

Α’ Όμιλος

1η αγωνιστική - 12η αγωνιστική
ΓΣ Ελευθερούπολης-Ηράκλεια Σερρών
Ρούπελ Σιδηροκάστρου-Μακεδόνες Κρηνίδων
Πανσερραϊκός-Δόξα Βώλακα
Τιτάνες Δράμας-Απόλλων Δράμας
ΑΟ Σερρών-ΑΕ Δοξάτου
Προσοτσάνη-Παγγαίο

2η αγωνιστική - 13η αγωνιστική
Παγγαίο-ΑΟ Σερρών
ΑΕ Δοξάτου-Τιτάνες Δράμας
Απόλλων Δράμας-Πανσερραϊκός
Δόξα Βώλακα-Ρούπελ Σιδηροκάστρου
Μακεδόνες Κρηνίδων-ΓΣ Ελευθερούπολης
Ηράκλεια Σερρών-Προσοτσάνη

3η αγωνιστική - 14η αγωνιστική
ΓΣ Ελευθερούπολης-Δόξα Βώλακα
Ρούπελ Σιδηροκάστρου-Απόλλων Δράμας
Πανσερραϊκός-ΑΕ Δοξάτου
Τιτάνες Δράμας-Παγγαίο
ΑΟ Σερρών-Προσοτσάνη
Ηράκλεια Σερρών-Μακεδόνες Κρηνίδων

4η αγωνιστική - 15η αγωνιστική
ΑΟ Σερρών-Ηράκλεια Σερρών
Προσοτσάνη-Τιτάνες Δράμας
Παγγαίο-Πανσερραϊκός
ΑΕ Δοξάτου-Ρούπελ Σιδηροκάστρου
Απόλλων Δράμας-ΓΣ Ελευθερούπολης
Δόξα Βώλακα-Μακεδόνες Κρηνίδων

5η αγωνιστική - 16η αγωνιστική
ΓΣ Ελευθερούπολης-ΑΕ Δοξάτου
Ρούπελ Σιδηροκάστρου-Παγγαίο
Πανσερραϊκός-Προσοτσάνη
Τιτάνες Δράμας-ΑΟ Σερρών
Μακεδόνες Κρηνίδων-Απόλλων Δράμας
Ηράκλεια Σερρών-Δόξα Βώλακα

6η αγωνιστική - 17η αγωνιστική
Τιτάνες Δράμας-Ηράκλεια Σερρών
ΑΟ Σερρών-Πανσερραϊκός
Προσοτσάνη-Ρούπελ Σιδηροκάστρου
Παγγαίο-ΓΣ Ελευθερούπολης
ΑΕ Δοξάτου-Μακεδόνες Κρηνίδων
Απόλλων Δράμας-Δόξα Βώλακα

7η αγωνιστική - 18η αγωνιστική
ΓΣ Ελευθερούπολης-Προσοτσάνη
Ρούπελ Σιδηροκάστρου-ΑΟ Σερρών
Πανσερραϊκός-Τιτάνες Δράμας
Δόξα Βώλακα-ΑΕ Δοξάτου
Μακεδόνες Κρηνίδων-Παγγαίο
Ηράκλεια Σερρών-Απόλλων Δράμας

8η αγωνιστική - 19η αγωνιστική
Πανσερραϊκός-Ηράκλεια Σερρών
Τιτάνες Δράμας-Ρούπελ Σιδηροκάστρου
ΑΟ Σερρών-ΓΣ Ελευθερούπολης
Προσοτσάνη-Μακεδόνες Κρηνίδων
Παγγαίο-Δόξα Βώλακα
ΑΕ Δοξάτου-Απόλλων Δράμας

9η αγωνιστική - 20η αγωνιστική
ΓΣ Ελευθερούπολης-Τιτάνες Δράμας
Ρούπελ Σιδηροκάστρου-Πανσερραϊκός
Απόλλων Δράμας-Παγγαίο
Δόξα Βώλακα-Προσοτσάνη
Μακεδόνες Κρηνίδων-ΑΟ Σερρών
Ηράκλεια Σερρών-ΑΕ Δοξάτου

10η αγωνιστική - 21η αγωνιστική
Ρούπελ Σιδηροκάστρου-Ηράκλεια Σερρών
Πανσερραϊκός-ΓΣ Ελευθερούπολης
Τιτάνες Δράμας-Μακεδόνες Κρηνίδων
ΑΟ Σερρών-Δόξα Βώλακα
Προσοτσάνη-Απόλλων Δράμας
Παγγαίο-ΑΕ Δοξάτου

11η αγωνιστική - 22η αγωνιστική
ΓΣ Ελευθερούπολης-Ρούπελ Σιδηροκάστρου
ΑΕ Δοξάτου-Προσοτσάνη
Απόλλων Δράμας-ΑΟ Σερρών
Δόξα Βώλακα-Τιτάνες Δράμας
Μακεδόνες Κρηνίδων-Πανσερραϊκός
Ηράκλεια Σερρών-Παγγαίο

Πρόγραμμα Κυπέλλου Ανδρών (Έναρξη: 1-2/10/2016)

Α’ Όμιλος

1η φάση
1) Ρούπελ Σιδηροκάστρου-Ίκαροι Σερρών U20
2) Τιτάνες Δράμας-Απόλλων Δράμας
3) Πανσερραϊκός-ΑΟ Σερρών
4) Μακεδόνες Κρηνίδων-Παγγαίο
5) Προσοτσάνη-Ορφέας Νέου Σκοπού U20

2η φάση
6) Νικητής 5-Αγία Βαρβάρα U20
7) Νικητής 2-ΓΣ Ελευθερούπολης
8) Νικητής 3-Νικητής 4

3η φάση
9) Νικητής 6-Νικητής 1
10) Νικητής 7-Νικητής 8

(*) Οι δύο νικήτριες ομάδες θα προκριθούν στα ημιτελικά.

Β’ Όμιλος

1η φάση
1) Φιλία Ορεστιάδας-Αίας Κομοτηνής
2) Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Έβρος Σουφλίου
3) Ηρακλής Καβάλας-Λεύκιππος Ξάνθης
4) Αστέρας Καβάλας U20-Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης
5) Θύελλα Φερρών-ΑΕ Κομοτηνής U20

2η φάση
6) Νικητής 5-Αρίων Ξάνθης
7) Νικητής 2-Σπάρτακος Διδυμοτείχου
8) Νικητής 3-Νικητής 4

3η φάση
9) Νικητής 6-Νικητής 1
10) Νικητής 7-Νικητής 8

(*) Οι δύο νικήτριες ομάδες θα προκριθούν στα ημιτελικά.

Ημιτελικά
Νικητής 9 Α’ Ομίλου-Νικητής 10 Β’ Ομίλου
Νικητής 9 Β’ Ομίλου-Νικητής 10 Α’ Ομίλου

Τελικός
Νικητές ημιτελικών

Πρόγραμμα Πρωταθλήματος Γυναικών (Έναρξη: 5-6/11/2016)

Α’ Όμιλος

1η αγωνιστική - 4η αγωνιστική
Πάνθηρες Καβάλας-Αστέρας Καβάλας
Ρεπό: Πανσερραϊκός

2η αγωνιστική - 5η αγωνιστική
Αστέρας Καβάλας-Πανσερραϊκός
Ρεπό: Πάνθηρες Καβάλας

3η αγωνιστική - 6η αγωνιστική
Πανσερραϊκός-Πάνθηρες Καβάλας
Ρεπό: Αστέρας Καβάλας

Πρόγραμμα Πρωταθλήματος Κορασίδων (Έναρξη: 8-9/10/2016)

Α’ Όμιλος

1η αγωνιστική - 6η αγωνιστική
Πανσερραϊκός-Ίκαροι Σερρών
ΑΟ Σερρών-Παγγαίο
Ρεπό: Τιτάνες Δράμας

2η αγωνιστική - 7η αγωνιστική
Παγγαίο-Πανσερραϊκός
Ίκαροι Σερρών-Τιτάνες Δράμας
Ρεπό: ΑΟ Σερρών

3η αγωνιστική - 8η αγωνιστική
Τιτάνες Δράμας-Παγγαίο
Πανσερραϊκός-ΑΟ Σερρών
Ρεπό: Ίκαροι Σερρών

4η αγωνιστική - 9η αγωνιστική
ΑΟ Σερρών-Τιτάνες Δράμας
Παγγαίο-Ίκαροι Σερρών
Ρεπό: Πανσερραϊκός

5η αγωνιστική - 10η αγωνιστική
Τιτάνες Δράμας-Πανσερραϊκός
Ίκαροι Σερρών-ΑΟ Σερρών
Ρεπό: Παγγαίο

Πρόγραμμα Πρωταθλήματος Νεανίδων (Έναρξη: 8-9/10/2016)

Α’ Όμιλος

1η αγωνιστική - 6η αγωνιστική
Πανσερραϊκός-Τιτάνες Δράμας
Παγγαίο-Ρούπελ Σιδηροκάστρου
Ρεπό: ΓΣ Ελευθερούπολης

2η αγωνιστική - 7η αγωνιστική
Ρούπελ Σιδηροκάστρου-Πανσερραϊκός
Τιτάνες Δράμας-ΓΣ Ελευθερούπολης
Ρεπό: Παγγαίο

3η αγωνιστική - 8η αγωνιστική
ΓΣ Ελευθερούπολης-Ρούπελ Σιδηροκάστρου
Πανσερραϊκός-Παγγαίο
Ρεπό: Τιτάνες Δράμας

4η αγωνιστική - 9η αγωνιστική
Παγγαίο-ΓΣ Ελευθερούπολης
Ρούπελ Σιδηροκάστρου-Τιτάνες Δράμας
Ρεπό: Πανσερραϊκός

5η αγωνιστική - 10η αγωνιστική
ΓΣ Ελευθερούπολης-Πανσερραϊκός
Παγγαίο-Τιτάνες Δράμας
Ρεπό: Ρούπελ Σιδηροκάστρου

Πρόγραμμα Πρωταθλήματος Παίδων (Έναρξη: 24-25/9/2016)

Α’ Όμιλος

1η αγωνιστική - 8η αγωνιστική
Ίκαροι Σερρών-Ορφέας Νέου Σκοπού
Ρούπελ Σιδηροκάστρου-Ηράκλεια Σερρών
ΑΕ Σέρρες-Πανσερραϊκός
ΑΟ Σερρών-Βισάλτης Νιγρίτας

2η αγωνιστική - 9η αγωνιστική
ΑΟ Σερρών-Ορφέας Νέου Σκοπού
Βισάλτης Νιγρίτας-ΑΕ Σέρρες
Πανσερραϊκός-Ρούπελ Σιδηροκάστρου
Ηράκλεια Σερρών-Ίκαροι Σερρών

3η αγωνιστική - 10η αγωνιστική
Ίκαροι Σερρών-Πανσερραϊκός
Ρούπελ Σιδηροκάστρου-Βισάλτης Νιγρίτας
ΑΕ Σέρρες-ΑΟ Σερρών
Ορφέας Νέου Σκοπού-Ηράκλεια Σερρών

4η αγωνιστική - 11η αγωνιστική
ΑΕ Σέρρες-Ορφέας Νέου Σκοπού
ΑΟ Σερρών-Ρούπελ Σιδηροκάστρου
Βισάλτης Νιγρίτας-Ίκαροι Σερρών
Πανσερραϊκός-Ηράκλεια Σερρών

5η αγωνιστική - 12η αγωνιστική
Ίκαροι Σερρών-ΑΟ Σερρών
Ρούπελ Σιδηροκάστρου-ΑΕ Σέρρες
Ηράκλεια Σερρών-Βισάλτης Νιγρίτας
Ορφέας Νέου Σκοπού-Πανσερραϊκός

6η αγωνιστική - 13η αγωνιστική
Ρούπελ Σιδηροκάστρου-Ορφέας Νέου Σκοπού
ΑΕ Σέρρες-Ίκαροι Σερρών
ΑΟ Σερρών-Ηράκλεια Σερρών
Βισάλτης Νιγρίτας-Πανσερραϊκός

7η αγωνιστική - 14η αγωνιστική
Ίκαροι Σερρών-Ρούπελ Σιδηροκάστρου
Πανσερραϊκός-ΑΟ Σερρών
Ηράκλεια Σερρών-ΑΕ Σέρρες
Ορφέας Νέου Σκοπού-Βισάλτης Νιγρίτας

Πρόγραμμα Πρωταθλήματος Εφήβων (Έναρξη: 24-25/9/2016)

Α’ Όμιλος

1η αγωνιστική - 6η αγωνιστική
Πανσερραϊκός-ΑΕ Σέρρες
ΑΟ Σερρών-Ίκαροι Σερρών
Ρούπελ Σιδηροκάστρου-Ορφέας Νέου Σκοπού

2η αγωνιστική - 7η αγωνιστική
Ορφέας Νέου Σκοπού-ΑΟ Σερρών
Ίκαροι Σερρών-Πανσερραϊκός
ΑΕ Σέρρες-Ρούπελ Σιδηροκάστρου

3η αγωνιστική - 8η αγωνιστική
Πανσερραϊκός-Ορφέας Νέου Σκοπού
ΑΟ Σερρών-Ρούπελ Σιδηροκάστρου
ΑΕ Σέρρες-Ίκαροι Σερρών

4η αγωνιστική - 9η αγωνιστική
ΑΟ Σερρών-ΑΕ Σέρρες
Ρούπελ Σιδηροκάστρου-Πανσερραϊκός
Ορφέας Νέου Σκοπού-Ίκαροι Σερρών

5η αγωνιστική - 10η αγωνιστική
Πανσερραϊκός-ΑΟ Σερρών
Ίκαροι Σερρών-Ρούπελ Σιδηροκάστρου
ΑΕ Σέρρες-Ορφέας Νέου Σκοπού

Δεν υπάρχουν σχόλια: