Το SerresBasket σας στέλνει στο...γήπεδο
Διαγωνισμός για 4 εισιτήρια διαρκείας του Ορφέα Νέου Σκοπού. Κάντε ''Like'' και ''Share'' την ανάρτηση που βρίσκεται στην επίσημη σελίδα του SerresBasket στο facebook (https://www.facebook.com/serresbasket/) και πάρτε μέρος στη κλήρωση που θα πραγματοποιηθεί στις 20 Οκτωβρίου.
* Για τους μη έχοντες προφίλ στο facebook στείλτε μήνυμα στο: kostasbazir@gmail.com με την ένδειξη ''ΟΡΦΕΑΣ''.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου