Τετάρτη, 20 Δεκεμβρίου 2017

ΠΑΙΔΕΣ

Το 34ο Τουρνουά Χριστουγέννων Παίδων «Πέτρος Καπαγέρωφ» στις Σέρρες!

Το 34ο  Τουρνουά Χριστουγέννων Παίδων «Πέτρος Καπαγέρωφ» θα διεξαχθεί στις Σέρρες, 26-30/12/2017 και διοργανώνεται από την ΕΟΚ, το Δήμο Σερρών, την ΕΚΑΣΑΜΑΘ και τον ΑΟΚ Ίκαροι Σερρών. 

Οι Περιφερειακοί προπονητές σε συνεργασία με τους Ομοσπονδιακούς Προπονητές επέλεξαν τους παρακάτω αθλητές που θα λάβουν μέρος στο τουρνουά:
ΕΣΚΑ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΕΤ. ΓΕΝ.    ΥΨΟΣ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΜΑΤΣΙΡΑΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ    2004    1,90    ΤΡΙΠΛΗ  ΚΟΡΩΝΑ
ΔΗΜΟΥ  ΜΑΝΩΛΗΣ    2004    1,88    ΤΡΙΠΛΗ  ΚΟΡΩΝΑ
ΤΣΟΠΕΛΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ    2004    1,83    ΑΠΟΛΛΩΝ  ΑΘΗΝΩΝ
ΜΠΑΡΛΙΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ    2004    1,91    ΑΠΟΛΛΩΝ  ΑΘΗΝΩΝ
ΒΑΡΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ    2004    1,83    ΑΠΟΛΛΩΝ  ΑΘΗΝΩΝ
ΛΕΒΕΝΤΗΣ  ΔΗΜΟΣ    2004    1,84    ΕΝΩΣΗ  ΙΛΙΟΥ
ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ    2004    1,80    ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΧΑΤΖΗΣ  ΠΑΥΛΟΣ    2004    1,90    ΕΣΚΔ  ΝΕΑ  ΙΩΝΙΑ
ΡΑΛΛΙΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ    2004    1,81    ΕΚΠ. ΑΟ  ΠΛΑΤΩΝ
ΣΑΤΟΛΙΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ    2004    1,80    ΔΑΦΝΗ  ΔΑΦΝΙΟΥ

ΕΣΚΑΝΑ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΕΤ. ΓΕΝ    ΥΨΟΣ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΡΟΥΣΗΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ    2005    1,82    ΠΑΛΑΙΟ  ΦΑΛΗΡΟ
ΛΑΓΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    2004    1,90    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  Γ.Σ.Σ.
ΚΟΡΚΟΝΤΖΕΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ    2004    1,84    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  Γ.Σ.Σ.
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ    2004    1,83    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ    2004    1,80    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    2004    1,84    ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜ.
ΕΚΑΣΘ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΕΤ. ΓΕΝ.    ΥΨΟΣ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΓΚΙΒΙΣΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    2004    1,92    ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ    2004    1,98    ΧΑΝΘ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ    2004    1,89    ΑΟΕΑ
ΣΑΝΙΩΤΗΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ    2004    1,82    ΑΣ  ΠΑΟΚ
ΤΣΙΜΕΡΙΚΑΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ    2004    1,84    ΔΕΚΑ
ΧΑΒΑΛΕΣ  ΣΤΕΛΙΟΣ    2004    1,90    ΧΑΝΘ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ    2004    1,88    ΑΚ  ΑΣΤΕΡΙΑ
         
ΕΣΚΑΗ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΕΤ. ΓΕΝ.    ΥΨΟΣ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΚΑΡΑΛΗΣ  ΟΔΥΣΣΕΑΣ    2004    1,85    ΑΠΟΛΛΩΝ  ΠΑΤΡΑΣ
ΚΑΡΑΛΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ    2004    1,85    ΑΠΟΛΛΩΝ  ΠΑΤΡΑΣ
ΠΛΩΤΤΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ    2004    1,85    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ A B C
ΡΑΓΚΟΣ  ΠΕΤΡΟΣ    2004    1,80    ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΟΠΑ
ΕΣΚΑΒΔΕ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΕΤ ΓΕΝ.    ΥΨΟΣ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ    2004    1,80    ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ  ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    2004    1,84    ΑΓΣ  ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΖΗΚΟΣ  ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ    2004    1,80    Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒ.

ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΕΤ. ΓΕΝ.    ΥΨΟΣ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΑΒΔΑΛΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ    2004    1,89    Α.Ο.ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΧΩΜΑΤΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ    2004    1,85    Σ.Ε.Φ.Α.ΟΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΜΟΥΡΓΗΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ    2005    1,83    Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΕΚΑΣΑΜΑΘ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΕΤ. ΓΕΝ.    ΥΨΟΣ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΤΑΧΥΡΙΔΗΣ  ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ    2004    1,88    ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΣΑΒΒΙΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ    2004    1,80    ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΑΙΒΑΖΙΔΗ  ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ    2004    1,80    ΣΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΣΤΕΡ.
ΔΑΛΚΡΑΝΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ    2005    1,80    Γ.Σ.ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΚΑΣΚΕΜ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΕΤ. ΓΕΝ.    ΥΨΟΣ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΚΑΡΥΩΤΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ    2004    1,92    ΑΓΕΠ
ΚΟΛΟΒΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ    2004    1,80    ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ
ΚΟΖΑΣ  ΜΑΝΩΛΗΣ    2004    1,82    ΦΙΛΙΠΠΟΣ  ΒΕΡΟΙΑΣ
ΖΑΠΑΝΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    2005    1,97    ΑΓΕΠ
ΕΚΑΣΔΥΜ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΕΤ. ΓΕΝ.    ΥΨΟΣ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΒΑΛΙΑΚΑΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ    2004    1,85    ΗΡΑΚΛΗΣ  ΑΣ
ΚΗΠΟΥΡΙΔΗΣ  ΑΝΤΡΕΑΣ    2004    1,80    ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ  ΑΣ
ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ  ΝΙΚΟΣ    2005    1,88    ΑΠΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΕΣΚΑΘ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΕΤ. ΓΕΝ.    ΥΨΟΣ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΜΑΝΩΛΗΣ  ΑΛΕΞΗΣ    2005    1,84    ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΙΩΑΝΝΟΥ  ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ    2004    1,98    ΑΙΟΛΟΣ  ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ    2004    1,86    Α.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΛΑΚΑΒΑΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    2004    1,88    Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ
ΚΥΡΙΤΣΗΣ  ΘΕΜΗΣ    2004    1,91    ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΕΣΚΑΚ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΕΤ. ΓΕΝ.    ΥΨΟΣ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΤΣΩΤΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ    2004    1,87    ΚΑΟ  ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΕΚΑΣΧ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΕΤ
ΓΕΝ..    ΥΨΟΣ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΛΑΣΚΑΡΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ    2005    1,80    Α.Σ.ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ.
ΕΚΑΣΚ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΕΤ. ΓΕΝ.    ΥΨΟΣ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΠΑΠΑΔΟΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ    2004    1,83    ΟΦΗ
ΠΕΤΡΟΣΙΑΝ  ΜΑΡΙΟΣ    2004    1,80    Α.Ο.  ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΜΑΝΩΛΗΣ  ΘΕΜΗΣ    2004    1,82    Α.Ο.  ΚΥΔΩΝ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ    2004    1,83    ΑΓΟΡ  ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  
ΕΣΚΑΣΕ    
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΕΤ. ΓΕΝ.    ΥΨΟΣ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΛΟΥΛΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    2004    1,80    ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    2004    1,83    ΑΣΕ  ΜΠΟΥΚΑΛΗ
ΤΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΕΤ. ΓΕΝ.    ΥΨΟΣ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΧΑΤΖΗΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    2004    1,90    ΓΑΣ  ΙΑΛΥΣΟΣ
ΑΛΑΒΕΡΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ    2005    1,89    Α.Σ.ΗΡΑΚΛΗΣ 2000
ΤΕ  ΣΑΜΟΥ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΕΤ.ΓΕΝ.    ΥΨΟΣ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ    2004    1,93    Α.Σ.ΑΝΑΓΕΝ.ΣΑΜΟΥ
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

Η σύνθεση της ομάδας θα γνωστοποιηθεί εντός των προσεχών ημερών.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ & ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 27 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017
ΠΡΩΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ- ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ
09.00-10.30 | ΠΕΡΣΕΑΣ – ΜΙΚΤΗ ΣΕΡΡΩΝ
10.30-12.00 | ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ-ΝΕΑΡΧΟΣ
12.00-13.30 | ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ

1η Αγωνιστική | ΑΠΟΓΕΥΜΑ | ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ
17.00-18.30 | ΠΕΡΣΕΑΣ-ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ
18.30-20.00 | ΝΕΑΡΧΟΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ20:00-21:30 | ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ - MIKTH ΣΕΡΡΩΝ
ΠΕΜΠΤΗ 28 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017
2η Αγωνιστική | ΠΡΩΙ | ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ
9:00-10:30 | ΠΕΡΣΕΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ10:30-12:00 | ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ – ΜΙΚΤΗ ΣΕΡΡΩΝ
12:00-13:30 | ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ-ΝΕΑΡΧΟΣ
3η Αγωνιστική | ΑΠΟΓΕΥΜΑ | ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ
17:00-18:30 | ΠΕΡΣΕΑΣ-ΜΙΚΤΗ ΣΕΡΡΩΝ
18:30-20:00 | ΝΕΑΡΧΟΣ-ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ
20:00-21:30 | ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017
4η Αγωνιστική | ΠΡΩΙ | ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ
9:00-10:30 | ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ
10:30-12:00 | ΝΕΑΡΧΟΣ-ΜΙΚΤΗ ΣΕΡΡΩΝ
12:00-13:30 | ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ-ΠΕΡΣΕΑΣ
14:00-16:00 | ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ
5η Αγωνιστική | ΑΠΟΓΕΥΜΑ | ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ
17:00-18:30 | ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ-ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ
18:30-20:00 | ΜΙΚΤΗ ΣΕΡΡΩΝ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ
20:00-21:30 | ΝΕΑΡΧΟΣ-ΠΕΡΣΕΑΣ
21:30-22:00 | ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ-ΑΠΟΝΟΜΕΣ
Επικεφαλής του Τουρνουά θα είναι ο Σύμβουλος Ανάπτυξης Παίδων, κ. Κώστας Πολίτης. Οι Ομοσπονδιακοί Προπονητές που θα συμμετέχουν στο τουρνουά είναι οι κ.κ.   Αστεριάδης Θεόδωρος,  Σγουρίτσας Χρήστος,  Δοξάκης Γιώργος, Τούφας Νίκος και οι Περιφερειακοί Προπονητές της ΕΚΑΣΑΜΑΘ κ.κ. Σαμαράς Ευάγγελος, Καλφόπουλος Νίκος

Δεν υπάρχουν σχόλια: