Δείτε στο 17:43 του βίντεο την επίμαχη φάση για την οποία δικαιολογημένα διαμαρτύρεται ο Γ.Σ. Σερρών 2017. Ο σέντερ του ΚΑΟΔ, Χαρισμίδης σπρώχνει τον γκαρντ των «ταύρων», Χατζηστεφάνου, με αποτέλεσμα ο καλαθοσφαιριστής της σερραϊκής ομάδας να πέσει στο παρκέ και τον Σερραίο διαιτητή Δημάδη να μη δίνει το καθαρό επιθετικό φάουλ, καταλογίζοντας αμυντικό φάουλ σε σουτ τριών πόντων του Αμπελακιώτη και στη συνέχεια χρέωσε με τεχνική ποινή τον παίκτη του Γυμναστικού, ο οποίος απεβλήθη.
* ΠΗΓΗ - ΒΙΝΤΕΟ: dramasport
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου