Η Siris Basketball Academy «σύμμαχος» του Κοινωνικού Συσσιτίου του Δήμου Σερρών!
Για άλλη μια φορά η Ακαδημία Καλαθοσφαίρισης ΣΙΡΙΣ έδειξε το κοινωνικό της πρόσωπο.
Συγκεκριμένα ο σερραϊκός σύλλογος σε συνεργασία με τα Σούπερ Μάρκετ «ΚΑΝΤΖΑΣ», ενίσχυσαν τη Δομή Παροχής Συσσιτίου του Δήμου Σερρών με σκεύη φαγητού μιας χρήσης.
Αξίζει να σημειωθεί ότι και στο παρελθόν η Siris Basketball Academy έτεινε χείρα βοηθείας προς το Συσσίτιο μέσω του οποίου εξυπηρετούνται σε καθημερινή βάση αρκετοί άποροι συμπολίτες μας, προσφέροντας μεγάλες ποσότητες τροφίμων.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου