Ήττα στο Ρετζίκι
Φιλική ήττα γνώρισαν χτες στο Ρετζίκι της Θεσσαλονίκης οι Ίκαροι από τους Μαχητές Πεύκων με 71-64. Ο Νίκος Οικονόμου εντόπισε τις αδυναμίες της ομάδας του, πάνω στις οποίες θα δουλέψουν σκληρά οι «κυανοκίτρινοι» για να είναι πανέτοιμοι στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος στις 12 Οκτωβρίου.
Οι Ίκαροι θα προσπαθήσουν να δώσουν ακόμη ένα φιλικό παιχνίδι την επόμενη εβδομάδα πριν την εντός έδρας αναμέτρηση του Κυπέλλου με το Ψυχικό (14/9).
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου