![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiRAnvl6P07Kw2u2427kTHjxHR9NMIhRJfW1o2k1F-DbUF8dGQuk1EiaZhgSl2MamhKIJVsGPQNHWs9VEY3O-ujBCLZg4pjvwIBxJg-9NpUsGy14PTm5peQ1xMwnNyy9EloFFiN8KOfroj5/s320/aos.jpg)
Μετ' εμποδίων
Δεν λείπουν τα πρόβληματα από τον Α.Ο.Σ ενόψει του εντός έδρας αγώνα με τον Μέγα Αλέξανδρο. Η Λία Πελτέκη ταλαιπωρείται από τενοντίτιδα, ενώ η Βούλα Σαμουλαδά έχει και αυτή κάποιες ενοχλήσεις. Αμφότερες οι αθλήτριες του "τριφυλλιού" προπονούνται σε πιο χαλαρούς ρυθμούς.
Επίσης η Ρίσκου έλαβε εξιτήριο από το Γενικό Νοσοκομείο Σερρών, στο οποίο νοσηλευόταν τις τελευταίες μέρες λόγω ιλίγγου. Η γκαρντ της σερραϊκής ομάδας υπεβλήθη σε εξετάσεις (έκανε και μαγνητική τομογραφία) και θα χρειαστεί να απουσιάσει για κάποιο χρονικό διάστημα από τους αγωνιστικούς χώρους.
Σήμερα το απόγευμα ο Α.Ο.Σ - όπως γίνεται κάθε Πέμπτη - θα αντιμετωπίσει σε φιλικό παιχνίδι το εφηβικό της Α.Ε.Σ.
Διαιτητές της Κυριακάτικης αναμέτρησης θα είναι οι: Tέγα-Κυριακάκης.
Επίσης η Ρίσκου έλαβε εξιτήριο από το Γενικό Νοσοκομείο Σερρών, στο οποίο νοσηλευόταν τις τελευταίες μέρες λόγω ιλίγγου. Η γκαρντ της σερραϊκής ομάδας υπεβλήθη σε εξετάσεις (έκανε και μαγνητική τομογραφία) και θα χρειαστεί να απουσιάσει για κάποιο χρονικό διάστημα από τους αγωνιστικούς χώρους.
Σήμερα το απόγευμα ο Α.Ο.Σ - όπως γίνεται κάθε Πέμπτη - θα αντιμετωπίσει σε φιλικό παιχνίδι το εφηβικό της Α.Ε.Σ.
Διαιτητές της Κυριακάτικης αναμέτρησης θα είναι οι: Tέγα-Κυριακάκης.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου