Κυριακή, 21 Σεπτεμβρίου 2008

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Κέρδισε τις εντυπώσεις

Α.Ο.Σ 81

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 85



Την ήττα γνώρισε το «τριφύλλι» από τον Παναθλητικό Συκεών στη συνάντηση που έλαβε στο κλειστό γυμναστήριο της Ομόνοιας. Οι γηπεδούχες με νέα πρόσωπα στη σύνθεσή τους προσπάθησαν να εξασφαλίσουν τη νίκη - πρόκριση, αλλά οι Θεσσαλονικιές ήταν αυτές που πανηγύρισαν στο τέλος την κατάκτηση του ροζ φύλλου αγώνος.

Στο πρώτο δεκάλεπτο το σύνολο των Μάρκου – Κηρύκου πήρε προβάδισμα 5 πόντων (13-8) με την Τεβετζίδου να «φορτώνει» με πόντους το αντίπαλο καλάθι και την Τζιαμπάζη να «βομβαρδίζει» έξω από τα 6.25. Οι φιλοξενούμενες όμως χάρη στον επιθετικό οίστρο της Νικολαΐδου μείωσαν σε 19-17 στη λήξη της περιόδου. Στο επόμενο δεκάλεπτο ο Παναθλητικός μπήκε φουριόζος στο παρκέ και με σερί 2-10 διαμόρφωσε το 21-27. Ο Α.Ο.Σ αντιμετώπιζε σοβαρά προβλήματα στη κυκλοφορία της μπάλας αφού το ασφυκτικό πρέσιγκ από την πλευρά του Παναθλητικού είχε ως αποτέλεσμα να γίνονται πολλά λάθη από τις «πράσινες», με την Πελτέκη να μαρκάρεται στενά από 2 αντίπαλες αθλήτριες κάθε φορά που επιχειρούσε να περάσει το κέντρο του γηπέδου. Οι φιλοξενούμενες με καλάθια των Σαμαρά, Νικολαίδου και Κωτούλα ανέβασαν την διαφορά στο +13 (26-39) και το ημίχρονο ολοκληρώθηκε 35-45.

Στην επανάληψη και συγκεκριμένα στο τρίτο δεκάλεπτο το «τριφύλλι» κατάφερε να ανατρέψει την εις βάρος του κατάσταση, με την άμυνα ζώνης να κάνει θαύματα μιας και οι παίκτριες του Παναθλητικού δεν μπορούσαν να βρουν εύκολα διαδρόμους και τα σουτ που επιχειρούσαν ήταν υπό κακές προϋποθέσεις. Πελτέκη και Τζιαμπάζη έδωσαν το σύνθημα της αντεπίθεσης και ο Α.Ο.Σ πέρασε μπροστά στο σκορ 53-51, ενώ η περίοδος έκλεισε 57-59.

Στο τέταρτο δεκάλεπτο έπεσαν κορμιά. Η Λία Πελτέκη ήταν ο ιθύνων νους της σερραϊκής ομάδας κρατώντας ζωντανό τον Α.Ο.Σ. Οι «πράσινες» προηγήθηκαν 73-71 και 79-77 λίγο πριν την εκπνοή του παιχνιδιού, αλλά δυο τρίποντα «φαρμάκι» από την Σαμαρά και την Παυλίδου - σε συνδυασμό με 2 χαμένες βολές από την Τζιαμπάζη όταν το σκορ ήταν 79-80 – έγειραν την πλάστιγγα υπέρ του Παναθλητικού που έφτασε στη νίκη με 81-85.

Διαιτητές: Δάμαλης – Παπαγερίδης
Τα δεκάλεπτα: 19-17, 35-45 (ημ.), 57-59, 81-85

Α.Ο.Σ (Μάρκου – Κηρύκος): Ρίσκου 3, Δημοπούλου 2, Καρατζά 6, Τζιαμπάζη 20 (6), Πελτέκη 28 (4), Τεβετζίδου 12, Καρανικόλα 10, Καλογιάννη.

Παναθλητικός (Συρόπουλος): Σαμαρά 19 (5), Δημητρακοπούλου 8, Νικολαΐδου 14, Τερεζή 2, Παυλίδου 12 (1), Μιχαλιά 6, Πατραλέξη 2, Σταματιάδου 8 (1), Κωτούλα 14.

Σάββατο, 13 Σεπτεμβρίου 2008

Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών

Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών Ο Αίας Ευόσμου στο δρόμο των ΙκάρωνΔεν έκανε το χατίρι των Ικάρων η κληρωτίδα αφού στο πλαίσιο της πρώτης αγωνιστικής του Κυπέλλου Ελλάδας η σερραϊκή ομάδα θα διασταυρώσει τα ξίφη της με τον Αίαντα Ευόσμου στη Θεσσαλονίκη. Αξίζει να σημειωθεί ότι οι αντίπαλοι των «κυανοκίτρινων» εξασφάλισαν την άνοδο στη Β’Εθνική Κατηγορία κατά την διάρκεια της περσινής αγωνιστικής περιόδου. Εφόσον οι Ίκαροι πάρουν το ροζ φύλλο αγώνα θα αντιμετωπίσουν πάλι εκτός έδρας τον νικητή που θα προκύψει από το ζευγάρι Παλαιό Φάληρο – Αναγέννηση/Φλόγα. Αναλυτικά το πρόγραμμα του Κυπέλλου Ελλάδας έχει ως εξής:

1η Φάση1η αγωνιστική (20/9/2008)
1. Ερμής Λαγκαδά-Δάφνη
2. ΜΕΝΤ-Παγκράτι
3. Δούκας-Ξάνθη
4. ΑΕ Ικάρου Καλ/Ν.Σμ.-Γουμένισσα
5. Πανερυθραϊκός-Απόλλων Π.
6. ΑΓΕΧ-Πιερικός/Αρχέλαος
7. Π. Φάληρο-Αναγέννηση Φλόγα
8. Ηλυσιακός-ΑΓΟΡ
9. Αρκαδικός-Απόλλων Καλ.
10. Κεραυνός Αιγίου-Νήαρ Ηστ
11. Κομοτηνή-ICBS
12. Σπόρτιγκ-Ηρακλής
13. Αίας Ευόσμου-Ίκαροι Σερρών
14. ΟΦΗ-Αμύνας
15. Λαύριο-ΚΑΟΔ
16. Περιστέρι-Ολυμπιάδα Π.

2η αγωνιστική (24/9/2008)
17. Ν14-Ν11
18. Ν6-Ν3
19.Ν5-Ν4
20. Ν8-Ν10
21. Ν1-Ν15
22. Ν7-Ν13
23. Ν9-Ν2
24. Ν16-Ν12

2η Φάση1η αγωνιστική (27/9/2008)
25. Κολοσσός Ρ.-ΠΑΟΚ
26. Ν20-Ν22
27. Ν18-Ν23
28. ΕΚ Καβάλας-Ν24
29. Ν17-ΑΕΚ
30. Αιγάλεω-Τρίκαλα 2000
31. Ν21-Ολύμπια Λάρ.
32. ΑΕΛ 1964 ΓΣ-Ν19

2η αγωνιστική (1/10/2008)
33. Ν30-Ν28
34. Ν31-Ν25
35. Ν27-Ν26
36. Ν32-Ν29

3η αγωνιστική (4/10/2008)
37. Ν35-Ν36
38. Ν33-Ν34

Κύπελλο Ελλάδας Γυναικών

Eντός με Παναθλητικό οι «πράσινες»Τον Παναθλητικό στις Σέρρες θα αντιμετωπίσει ο Α.Ο.Σ στο πλαίσιο της πρώτης αγωνιστικής της πρώτης φάση του Κυπέλλου Ελλάδας Γυναικών. Εφόσον ξεπεράσει αυτό το εμπόδιο ο Α.Ο.Σ θα ταξιδέψει στην Αθήνα για να αγωνισθεί κόντρα στον ισχυρό Παναθηναϊκό. Αναλυτικά το πρόγραμμα του Κυπέλλου Ελλάδας έχει ως εξής:

1η Φάση

1η αγωνιστική (21/9/2008)

1.Ελευθερία Μοσχάτου-Αμαρυλλίς
2.Σπόρτιγκ-Κρόνος Αγ. Δημ
3.Άρης Θήβας-Χανιά
4.Αστέρας Εξ.-ΦΕΑ ΝΦ-ΝΧ
5.Αγ. Παρασκευή-ΕΚ Καβάλας
6.ΑΕ ΠΑΠ-ΑΕΕ Παναγίτσας
7.Αρκάδι Ρεθ.-Πρωτέας Β.
8.ΑΣ Τιτάνες Δράμας - ΓΣ Ηρακλής Θεσ/κης
9.ΑΟ Σερρών - Παναθλητικός ΣΦ Συκεών
10.ΑΟ Απόλλων Καρδίτσας - ΕΚ Καβάλας
11.ΑΟΚ Βέροιας - ΑΣ Άρης Θεσ/κης
12.ΑΣ Βελβεντό - ΠΑΟΚ
13.ΑΕ Πυλαίας - ΑΠΣ Αίας Ευόσμου
14.ΑΠΣ Άρτεμις Βόλου - ΓΑΣ Κομοτηνή

2η Φάση

1η αγωνιστική (28/9/2008)

15.Εσπερίδες-Ν7
16.Άρης Χολ.-Απόλλων Καλ.
17.Ν8-Ν13
18.Πανιώνιος-Ν6
19.Ν1-Καστοριά
20.Παναθηναϊκός-Ν9
21.Ν5-Ν12
22.Π. Φάληρο-Ν10
23.Άνω Λιόσια-Αθηναϊκός
24.Ν3-Ν4
25.Παγχιακός-Απόλλων Πτ.
26.Μ.Αλέξανδρος-Ν11
27.Ν2-Ν14
28.Ολυμπιάδα Λάρ.-Siemens


2η αγωνιστική (5/10/2008)

29.Ν25-Ν20
30. Ν26-Ν27
31.Ν28-Ν24
32.Ν16-Ν21
33.Ν19-Ν22
34.Ν18-Ν23


3η αγωνιστική (12/10/2008)

35.Ν29-Ν17
36.Ν33-Ν30
37.Ν32-Ν31
38.Ν15-Ν34

B’ EΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2008- 09

Πραγματοποιήθηκε στην Αθήνα η κλήρωση του νέου πρωταθλήματος της Β’ Εθνικής Κατηγορίας. Στο εναρκτήριο παιχνίδι της φετινής σεζόν οι Ίκαροι θα αντιμετωπίσουν εκτός έδρας το Παλαιό Φάληρο, ενώ στον πρώτο εντός έδρας αγώνα οι «κυανοκίτρινοι» θα υποδεχθούν την Κομοτηνή. Αναλυτικά το αγωνιστικό πρόγραμμα της περιόδου 2008-09 έχει ως εξής:


1η Αγωνιστική - 12/10/08

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ



2η Αγωνιστική - 19/10/08

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ



3η Αγωνιστική - 26/10/08

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ



4η Αγωνιστική - 02/11/08

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ




5η Αγωνιστική - 09/11/08

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ



6η Αγωνιστική - 16/11/08

ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ



7η Αγωνιστική - 23/11/08

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ



8η Αγωνιστική - 30/11/08

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

9η Αγωνιστική - 07/12/08

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ



10η Αγωνιστική - 14/12/08

ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ



11η Αγωνιστική - 21/12/08

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ



12η Αγωνιστική - 04/01/09

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ


13η Αγωνιστική - 11/01/09

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ



14η Αγωνιστική - 18/01/09

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ



15η Αγωνιστική - 25/01/09

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ



16η Αγωνιστική - 01/02/09

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ



17η Αγωνιστική - 08/02/09

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ - ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

18η Αγωνιστική - 15/02/09

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ



19η Αγωνιστική - 22/02/09

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ



20η Αγωνιστική - 08/03/09

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ
ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ


21η Αγωνιστική - 15/03/09

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ


22η Αγωνιστική - 22/03/09

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ



23η Αγωνιστική - 29/03/09

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ



24η Αγωνιστική - 05/04/09

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ



25η Αγωνιστική - 12/04/09

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ


26η Αγωνιστική - 26/04/09

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ

27η Αγωνιστική - 03/05/09

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ



28η Αγωνιστική - 10/05/09

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ



29η Αγωνιστική - 17/05/09

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

30η Αγωνιστική - 24/05/09

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2008-2009 (ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡΡΑ)

Πρεμιέρα με Καβάλα για τον Α.Ο.Σ

Την ομάδα της Καβάλας θα αντιμετωπίσει ο Α.Ο.Σ στο κλειστό γυμναστήριο της Ομόνοιας στο πρώτο παιχνίδι του νέου πρωταθλήματος. Το πλήρες πρόγραμμα της φετινής αγωνιστικής περιόδου έχει ως εξής:

1η Αγωνιστική - 12/10/08
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΠΑΟΚ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

2η Αγωνιστική - 19/10/08
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΠΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΠΑΟΚ

3η Αγωνιστική - 26/10/08
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΠΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΠΑΟΚ
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

4η Αγωνιστική - 02/11/08
ΑΠΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΠΑΟΚ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ
ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

5η Αγωνιστική - 09/11/08
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΠΑΟΚ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ - ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΒΟΛΟΥ

6η Αγωνιστική - 16/11/08
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΑΟΚ - ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΒΟΛΟΥ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

7η Αγωνιστική - 23/11/08
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΠΑΟΚ
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΠΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

8η Αγωνιστική - 30/11/08
ΠΑΟΚ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ - ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΠΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΒΟΛΟΥ

9η Αγωνιστική - 07/12/08
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΠΑΟΚ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΠΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΒΟΛΟΥ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

10η Αγωνιστική - 14/12/08
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΠΑΟΚ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΠΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΒΟΛΟΥ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

11η Αγωνιστική - 21/12/08
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΠΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΟΚ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

12η Αγωνιστική - 04/01/09
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΠΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΟΚ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

13η Αγωνιστική - 11/01/09
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΠΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΠΑΟΚ

14η Αγωνιστική - 18/01/09
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΠΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΠΑΟΚ

15η Αγωνιστική - 25/01/09
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΟΚ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ

16η Αγωνιστική - 01/02/09
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ
ΠΑΟΚ - ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ

17η Αγωνιστική - 08/02/09
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ - ΠΑΟΚ
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

18η Αγωνιστική - 15/02/09
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΠΑΟΚ - ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
ΑΠΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

19η Αγωνιστική - 22/02/09
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΠΑΟΚ
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΠΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΒΟΛΟΥ

20η Αγωνιστική - 28/02/09
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΑΟΚ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ - ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΠΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

21η Αγωνιστική - 15/03/09
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΠΑΟΚ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΠΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΒΟΛΟΥ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

22η Αγωνιστική - 22/03/09
ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
ΠΑΟΚ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΒΟΛΟΥ

23η Αγωνιστική - 29/03/09
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΟΚ
ΑΠΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

24η Αγωνιστική - 05/04/09
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΟΚ - ΑΠΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

25η Αγωνιστική - 12/04/09
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ
ΑΠΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΠΑΟΚ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ


26η Αγωνιστική - 26/04/09
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ - ΑΠΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΠΑΟΚ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2008-2009 (2ος ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡΡΑ)

Ντέρμπι με το «καλημέρα»

Κέφια είχε η κληρωτίδα αφού στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος Πανσερραϊκός και Ρούπελ Σιδηροκάστρου θα αναμετρηθούν στο κλειστό γυμναστήριο της κοιλάδας των Αγίων Αναργύρων. Το πλήρες πρόγραμμα της φετινής αγωνιστικής περιόδου έχει ως εξής:

1η Αγωνιστική - 12/10/08
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΓΣ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ - ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

2η Αγωνιστική - 19/10/08
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
ΑΓΣ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ

3η Αγωνιστική - 26/10/08
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ
ΑΓΣ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑ

4η Αγωνιστική - 02/11/08
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ
ΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΑΓΣ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑ

5η Αγωνιστική - 09/11/08
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ - ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ - ΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
ΑΓΣ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

6η Αγωνιστική - 16/11/08
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ - ΑΓΣ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ



7η Αγωνιστική - 23/11/08
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ - ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ
ΑΓΣ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑ - ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

8η Αγωνιστική - 30/11/08
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΓΣ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

9η Αγωνιστική - 07/12/08
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΓΣ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑ - ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

10η Αγωνιστική - 14/12/08
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΓΣ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑ
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ - ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

11η Αγωνιστική - 21/12/08
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΓΣ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

12η Αγωνιστική - 04/01/09
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ - ΑΓΣ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ - ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ - ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

13η Αγωνιστική - 11/01/09
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΑΓΣ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ

14η Αγωνιστική - 18/01/09
ΑΓΣ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - ΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ

15η Αγωνιστική - 25/01/09
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ - ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ - ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ - ΑΓΣ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ

16η Αγωνιστική - 01/02/09
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ - ΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑ - ΑΓΣ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ

17η Αγωνιστική - 08/02/09
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ - ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ - ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ
ΑΓΣ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑ - ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

18η Αγωνιστική - 15/02/09
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ - ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΓΣ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑ

19η Αγωνιστική - 22/02/09
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ
ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
ΑΓΣ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑ - ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

20η Αγωνιστική - 28/02/09
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ - ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΑΓΣ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑ
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

21η Αγωνιστική - 15/03/09
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ - ΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ
ΑΓΣ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑ - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

22η Αγωνιστική - 22/03/09
ΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΓΣ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

23η Αγωνιστική - 29/03/09
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ - ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΓΣ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑ - ΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

24η Αγωνιστική - 05/04/09
ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - ΑΓΣ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑ
ΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

25η Αγωνιστική - 12/04/09
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΓΣ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑ - ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

26η Αγωνιστική - 26/04/09
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΑΓΣ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑ
ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ - ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

Τρίτη, 2 Σεπτεμβρίου 2008

Έτοιμοι για νέες φιλικές αναμετρήσεις οι Ίκαροι


Φιλικών παιχνιδιών συνέχεια για τους Ικάρους οι οποίοι θα αντιμετωπίσουν την Πέμπτη στην Δράμα τον ΚΑΟΔ. Οι "κυανοκίτρινοι" θα συναντήσουν και έναν παλιό γνώρισμο, τον Κώστα Σδράκα που στη περσινή σεζόν ενίσχυσε την σερραϊκή ομάδα με την αγωνιστική του παρουσία. Επίσης η ομάδα του Στάθη Καμαράκη θα λάβει μέρος σε τουρνουά που θα διεξαχθεί στον Βόλο στις 13 και 14 Σεπτεμβρίου.

Ο Μουζακίτης στους Ικάρους


Τον Γιάννη Μουζακίτη απέκτησαν οι Ίκαροι ολοκληρώνοντας - εκτός συγκλονιστικού απροόπτου- τις μεταγραφές τους. Ο Αθηναίος αθλητής που στο παρελθόν φόρεσε την φανέλα της Καβάλας αγωνίζεται στη θέση "1". Ο Μουζακίτης έλαβε μέρος στις προπονήσεις των "κυανοκίτρινων" την περασμένη εβδομάδα και ο Στάθης Καμαράκης έδωσε την έγκρισή του προκειμένου να τελειώσει θετικά η υπόθεση.

Δευτέρα, 1 Σεπτεμβρίου 2008

GREEN BASKET 2008 – ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΔΡΩΝ


Ευκαιρία για να παρακολουθήσουν πολύ καλό μπάσκετ είχαν οι φίλαθλοι που έδωσαν το «παρών» στο 1ο τουρνουά ανδρών “Green Basket” 2008 που διεξήχθη το διήμερο 30-31 Αυγούστου στο κλειστό γυμναστήριο του Νέου Σκοπού. Στο τουρνουά – για την διοργάνωση του οποίου υπεύθυνοι ήταν ο «Ορφέας» Νέου Σκοπού, ο Δήμος Στρυμόνα και Νομαρχιακή Αυτοδιοίκηση Σερρών – συμμετείχαν όλες οι ομάδες του νομού: Ίκαροι (Β’ Εθνική) Πανσερραϊκός (Γ’ Εθνική), Ρούπελ Σιδηροκάστρου (Γ’ Εθνική), Ορφέας Νέου Σκοπού (ΕΚΑΣΑΜΑΘ), Ηράκλεια (ΕΚΑΣΑΜΑΘ), όπως επίσης μέρος έλαβαν ο Ερμής Λαγκαδά (Α2 Εθνική) και η Ελευθερούπολη (Γ’ Εθνική).

Στο εναρκτήριο παιχνίδι της διοργάνωσης η Ηράκλεια «κονταροχτυπήθηκε» με το Ρούπελ Σιδηροκάστρου. Οι τυπικά φιλοξενούμενοι ξεκίνησαν πολύ δυνατά και κατάφεραν να εξασφαλίσουν διαφορά 11 πόντων (10-21) στο πρώτο δεκάλεπτο. Στην δεύτερη περίοδο οι αθλητές του Σπύρου Ιωαννίδη ανέτρεψαν την εις βάρος τους κατάσταση και έκλεισαν το ημίχρονο προηγούμενοι 32-28. Στο τρίτο δεκάλεπτο η Ηράκλεια συνέχισε στο ίδιο μοτίβο έχοντας πλεονέκτημα 7 πόντων (48-41). Στην τελευταία περίοδο η ομάδα του Κοσμά Ιωαννίδη βρήκε τα ψυχικά και αγωνιστικά αποθέματα να διεκδικήσει εκ νέου τη νίκη, η κατάκτηση της οποίας κρίθηκε στις λεπτομέρειες. Ένα λεπτό πριν τη λήξη η Ηράκλεια ήταν μπροστά στο σκορ με 61-58, αλλά Γρεασίδης και Ιντζές είχαν διαφορετική άποψη και με δυο εύστοχα τρίποντα έφεραν το Σιδηρόκαστρο σε θέση ισχύος (61-64) και ο φιλικός αγώνας τελείωσε με 63-64, αφού η Ηράκλεια σπατάλησε την τελευταία επίθεση 7 δευτερολέπτων.
Διαιτητές: Νέδογλου - Δημάδης
Δεκάλεπτα: 10-21, 32-28 (ημ.), 48-41, 63-64

Στο δεύτερο κατά σειρά παιχνίδι οι Ίκαροι μέτρησαν τις δυνάμεις τους απέναντι στον Ερμή Λαγκαδά, ομάδα με την οποία αγωνίσθηκαν στο περσινό πρωτάθλημα της Β’ Εθνικής με τους Θεσσαλονικείς να κερδίζουν την άνοδο στην Α2. Ο Στάθης Καμαράκης είχε την ευκαιρία να δοκιμάσει διάφορα σχήματα, έχοντας όλα τα νέα αποκτήματα (Βοϊβατόπουλος, Παραπούρας, Μουζακίτης, Λιούτσιας) στην διάθεσή του. Στο πρώτο δεκάλεπτο οι Ίκαροι αιφνιδίασαν τους αντιπάλους τους και προηγήθηκαν 7-2 και 12-4. Ο Ερμής προσπάθησε να ανασυνταχθεί και η περίοδος έληξε 17-13. Στο επόμενο δεκάλεπτο το σύνολο από τον Λαγκαδά κατόρθωσε να περάσει μπροστά στο σκορ (21-22) και το ημίχρονο ολοκληρώθηκε 32-36. Στη τρίτη περίοδο οι Θεσσαλονικείς ανέβασαν την υπέρ τους διαφορά στο +7 (48-55) και το δεκάλεπτο τελείωσε 56-61. Στο τέταρτο δεκάλεπτο οι «κυανοκίτρινοι» με σερί 9-0 διαμόρφωσαν το 65-61, αλλά ο Ερμής επιδεικνύοντας περισσότερη ψυχραιμία στα κρίσιμα σημεία πήρε τη νίκη με 70-74 με κορυφαίο τον Κοντόπουλο. Οι εντυπώσεις που άφησαν οι Ίκαροι με την εμφάνισή τους ήταν θετικές υπολογίζοντας το γεγονός ότι η προετοιμασία ξεκίνησε πριν από 20 μέρες.

Διαιτητές: Ξενικάκης (διαιτητής Α1 Εθνικής κατηγορίας) – Τατούδης
Δεκάλεπτα: 17-13, 32-36 (ημ.), 56-61, 70-74

Ίκαροι (Καμαράκης): Πεχλιβάνης 18 (4), Μουζακίτης 1, Ιωσηφίδης 2, Γεωργαντζάς 7 (1), Παραπούρας 3 (1), Παπούδας 2, Ασημάκης 5 (1), Λιούτσιας 2, Βοϊβατόπουλος, 13 (1), Τοπούζης 17, Σουτζόπουλος, Καδής, Τσανάκας.

Ερμής Λαγκαδά (Μπαξεβάνης): Γκαμούρας 16 (1), Κλουτζός 2, Παπακων/νου 5 (1), Παρίτσης 8 (2), Νικολούδης 9 (1), Κοντόπουλος 17 (2), Νησιώτης 4, Κεψιμαΐδης 6 (1), Δημητριάδης 7, Λευκαδίτης, Λαμπρόπουλος, Σιώλιος.

Στο τελευταίο παιχνίδι της πρώτης μέρας του τουρνουά, ο Ορφέας Νέου Σκοπού αντιμετώπισε τον Πανσερραϊκό. Τα «λιοντάρια» έδειξαν από νωρίς τις διαθέσεις τους παίρνοντας προβάδισμα 10 πόντων (14-24), ενώ το ημίχρονο έκλεισε 33-47. Στην επανάληψη οι αθλητές του Παναγιώτη Σπανού έδειξαν περισσότερο ζήλο στο παρκέ ρίχνοντας την διαφορά κάτω από τους 10 πόντους, αλλά οι «κόκκινοι» του Στέργιου Ποργιόπουλου έφτασαν στη νίκη με 71-77. Διαιτητές: Τατούδης – Δημάδης.

Αναφορικά με το τι έγινε στη δεύτερη μέρα του “Green Basket” 2008, η Ηράκλεια διασταύρωσε τα ξίφη της με τον Πανσερραϊκό. Στο πρώτο δεκάλεπτο και οι δυο ομάδες ήταν νευρικές και η περίοδος έληξε 9-9. Στο δεύτερο δεκάλεπτο τα «λιοντάρια» ανέβασαν την απόδοσή τους και εξασφάλισαν «αέρα» 10 πόντων (25-35). Στη τρίτη περίοδο η Ηράκλεια προσπάθησε να αλλάξει την ροή του αγώνα κα μείωσε σε 40-46. Στο τελευταίο δεκάλεπτο το σύνολο του Σπύρου Ιωαννίδη συνέχισε την προσπάθεια για να πλησιάσει ακόμη περισσότερο στο σκορ τον Πανσερραϊκό, αλλά οι «κόκκινοι» είχαν τις λύσεις που χρειάζονταν και κέρδισαν με 55-62.
Διαιτητές: Νέδογλου - Δημάδης
Δεκάλεπτα: 9-9, 25-35, 40-46, 55-62

Μεγαλύτερο ενδιαφέρον παρουσίασε το παιχνίδι ανάμεσα στους Ικάρους και την Ελευθερούπολη. Οι «κυανοκίτρινοι» όπως και στον αγώνα με τον Λαγκαδά πραγματοποίησαν ιδανικό ξεκίνημα εξασφαλίζοντας διαφορά δέκα πόντων (12-2) με τον Θανάση Τοπούζη να βρίσκει εύκολα το δρόμο προς το αντίπαλο καλάθι. Παρόλα αυτά η Ελευθερούπολη μείωσε 21-16. Οι Καβαλιώτες κατάφεραν να «βραχυκυκλώσουν» τους Ικάρους και στα μέσα της δεύτερης περιόδου πέρασαν μπροστά στο σκορ (27-29), αλλά οι τυπικά γηπεδούχοι επανήλθαν και έκλεισαν το ημίχρονο προηγούμενοι 39-35. Στο τρίτο δεκάλεπτο η ομάδα του Στάθη Καμαράκη ανέβασε την διαφορά στο +10 (53-43) με τον Αλέξη Καδή να είναι εξαιρετικός τόσο στα οργανωτικά όσο και στα εκτελεστικά του καθήκοντα. Το δεκάλεπτο έληξε 58-53 και η τελευταία περίοδος ήταν άκρως συναρπαστική. Η Γ.Σ.Ε με καλάθια από τους Δασκαλόπουλο, Εξουζίδη και Μουσικά πλησίασε στο πόντο (63-62), αλλά με σερί 11-3 οι «κυανοκίτρινοι» ξέφυγαν στο σκορ με 74-65 και παρά την πίεση που προσπάθησε να ασκήσει η Ελευθερούπολη στα τελευταία δυο λεπτά της αναμέτρησης οι Ίκαροι πήραν το ροζ φύλλο αγώνος με 80-71.

Δεκάλεπτα: 21-16, 39-35 (ημ.), 58-53, 80-71
Διαιτητές: Τατούδης – Νέδογλου

Ίκαροι (Καμαράκης): Πεχλιβάνης 5 (1), Μουζακίτης 2, Γεωργαντζάς 7 (1), Παπούδας 5 (1), Καδής 17 (1), Ασημάκης 11 (1), Λιούτσιας 2, Βοϊβατόπουλος 14, Τοπούζης 14, Σουτζόπουλος 3, Τσανάκας, Παραπούρας.

Ελευθερούπολη: Δασκαλόπουλος 8, Μανιώτης 2, Παπαδόπουλος 8 (1), Κάτσικας 9, Σιδηρόπουλος 8 (1), Κοϊμτζόγλου 7 (1), Μπούλιας 2, Εξουζίδης 8, Κιγμετόγλου 8, Τασούδης 2, Μούσικάς 9 (1).

*** Παραλειπόμενα: Στις κερκίδες του κλειστού γυμναστηρίου του Νέου Σκοπού βρέθηκαν και «κατάσκοποι» από τις ομάδες της Μακαμπή και του Ασβεστοχωρίου που γέμισαν με σημειώσεις τα μπλοκάκια τους σχετικά με Πανσερραϊκό, Ελευθερούπολη και Ρούπελ Σιδηροκάστρου.

Με την φανέλα της Ελευθερούπολης αγωνίσθηκε ο Μάκης Μανιώτης, οποίος κατά το παρελθόν πέρασε από τους Ικάρους.

Υπό τους ήχους των KISS, EUROPE κλπ έκαναν το ζέσταμά τους οι ομάδες.

Σε σωστό δρόμο βαδίζει η Ελευθερούπολη η οποία θεωρείται ως ένα από τα φαβορί για την άνοδο στην Β’ Εθνική.

Άψογη ήταν διοργάνωση και αξίζουν πολλά συγχαρητήρια σε όλους όσους σκέφτηκαν να φέρουν εις πέρας το εγχείρημα.